اره فارسی بر ۱۲ اینچی بی سیم ماکیتا – مدل XSL08PT

اره فارسی بر

اول و مهمتر از همه ، می خواهم بگویم که این اره فارسی بر تیغه چرخان نمایانی ندارد و قسمت برش مورب ماکیتا  XSL08 نمایی کاملا مدرن به ان بخشیده است. ما باید چهار پیچ موجود روی صفحه فارسی بر را باز کنیم تا بتوانیم انحراف ۱/۸ اینچی را که بعد از اولین برش قابل مشاهده است اصلاح نماییم.

اره فارسی بر

فارسی بر و نگهدارنده ها به خوبی با هم سازگار هستند. ما متوجه شدیم که درست همانند اره فارسی بر بی سیم ۱۰ اینچی ماکیتا ،  صفحه فارسی بر تا حدی detents را می پوشاند.
این اره برای شما این امکان را فراهم می اورد تا برش فارسی ای تا ۶۰ درجه را در هر جهت ایجاد کنید ، در حالی که این برش می تواند در ، ۱۵ درجه ، ۲۲.۵ درجه ، ۳۱.۶ درجه ، ۴۵ درجه و ۶۰ درجه متوقف شود.

اره فارسی بر

علاوه بر این شما می توانید برش های باریکی از ۰ تا  ۴۸ درجه را در هر دو سمت چپ و راست داشته باشید. قفل قسمت برش مورب در قسمت جلو قرار دارد و لذا برای انجام تنظیمات نیاز نیست به پشت دستگاه دسترسی داشته باشید.

اره فارسی برظرفیت اره فارسی بر ۱۲ اینچی بی سیم ماکیتا

به دلیل جعبه دنده دایرکت درایو و سیستم محافظ ، اره های  XSL08 و XSL07  ماکیتا می توانند از قسمت پشتی تیغه نیز استفاده کنند. چنین ویژگی ای باعث می شود که انها در هنگام ایجاد برش عمودی بر روی لبه دیوار بهتر عمل کنند.
حصار ۵-۱ / ۲ اینچی نیز به تثبیت اجزای بلندتر کمک می کند.

اره فارسی بر

سازگاری AWS با مکش گرد و غبار اتوماتیک

مدل   XSL08  ماکیتا  همان نسخه  XLS07  است که به بخش مکش گرد و غبار مجهز می باشد.

اره فارسی بر
عملکرد برشی

ماکیتا ادعا می کند که موتور براشلس به کار گرفته شده در اره فارسی بر  XSL08 قبل از اینکه دو باتری ۵. امپر ساعتی ان مجددا  شارژ شوند می تواند ۱۷۵ برش را بر روی ۲ × ۱۲  الوار انجام دهد.

اره فارسی بر

منبع:

https://www.protoolreviews.com