معرفی بهترین ابزار نوسان ساز

نوسان ساز

ابزارهای نوسان ساز یا نوسان ساز چند کاره ابزارهای واقعا جذابی هستند زیرا چنین ابزارهایی می توانند برش های تخصصی ای را ایجاد کنند که دیگر اره ها قادر به انجامشان نیستند . این نوع ابزارها کار خود را با هزاران ارتعاش در هر دقیقه انجام می دهند تا بتوانند حرکت اره ای مؤثر خود را با زاویه نوسان ۲ تا ۳ درجه به انجام برسانند. این توانایی منحصر به فرد به این اره ها این امکان را می دهد تا یک برش کنترل شده و دقیق را ارائه نمایند. در زیر توضیحات و تصاویری از این ابزار بسیار پر کاربرد را مشاهده خواهید کرد.

نوسان سازویژگی های اصلی

ویژگی های ابزارهای نوسان ساز بسیار محدودتر از سایر ابزارهای قدرتی مورد آزمایش قرار گرفته است. مثلا ما انتظار داشتیم که شاهد یک   صفحه سرعت  متغیر و یک سوئیچ به جای ماشه برای روشن / خاموش کردن دستگاه باشیم اما  Ridgid ، Ryobi و DeWalt فاقد  صفحه سرعت متغیر هستند ، اگرچه ماشه های آنها دارای سرعت متغیر است. علاوه بر این ماشه های  Ridgid و Ryobi فاقد سوئیچ قفل بودند.

نوسان ساز

البته ۱۰  نمونه از این نوسان سازها دارای یک چراغ LED  هستند. و. Ridgid و Ryobi به ترتیب دارای سیستم سر قابل تعویض  میباشند.   JobMax و Job Plus.  نیز به چنین سیستمی مجهز هستند. بنابراین می توانید آنها را همانند یک اره منبت کاری ،  مته راست زاویه و اره همه کاره به کار بگیرید.   Ridgid به آپشن  قدرت بادی  ۱۲ ولت و  ۱۸ ولت  نیز مجهز است.
علاوه بر این مدل  Rockwell Sonicrafter امکان تغییر زاویه نوسان را برای داشتن برشی بهتر برایتان فراهم می کند.

نوسان ساز

سرعت Dremel Velocity از سایر اعضای این گروه بسیار متفاوت است. این اره دارای یک تیغه چرخشی ۹۰ درجه و سیستم درایوی است که باعث می شود تا به راحتی بتواند برش های طولانی ای را انجام دهد.

نوسان ساز

منبع:

https://www.protoolreviews.com/