درباره ما

بازرگانی ابزار بام

خدمات فنی هیدرولیک و پنوماتیک

فروشگاه ابزار بام با هدف تجهیز و تهیه ابزار های تخصصی و عمومی در صنایع نفت ، گاز، پتروشیمی و صنعت خودروسازی فعالیت دارد و مفتخریم که  با برقراری تعامل سازنده با  صنایع و با بهرهمندی از تخصص و تجربه کارشناسان ارتباط مستقیم با تامین کنندگان خارجی و ارایه ابزارهای با کیفیت در پیشبرد اهداف صنایع کشور سهیم باشد.

فعالیتهای این گروه بصورت تخصصی شامل موارد ذیل می باشد:

فروش ابزارهای هیدرولیک  ENERPAC – POWERTEAM- KUDOS. برندهای انرپک و پاورتیم شامل سیلندرهای هیدرولیک با فشار ۷۰۰ بار در تناژهای مختلف میباشد که توسط  پمپ های هیدرولیک دستی و برقی با لیتراژهای مختلف و فشار ۷۰۰ بار تغذیه می شود.

آچارهای  هیدرولیک سری SوW ، مهره بر در رنج های متفاوت ، پرس های هیدرولیک ، فلنچ باز کن در دو نوع ۱۴ تن و ۸ تن می باشد.

برند  KUDOS در تولید ابزارهای هیدرولیک ، ابزارهای شارژی ، ابزارهای دستی مرتبط با صنعت برق تخصص دارد که انواع پرس کابلشوهای هیدرولیک ، کاترهای کابل هیدرولیک ، پرس وایرشو کاترهای دستی کابل و ابزار های مرتبط ارایه می شود.

این مجموعه خدماتی شامل تعمیر پمپ ، سیلندرها و تمام قطعات هیدرولیکی و پنوماتیکی و ابزارهای دقیق شامل ( مولتی پلیر و ترکمتر)  ارایه می دهد و پس از اتمام قطعات تعمیر شده را بمدت ۱ سال گارانتی میکند.

بازرگانی ابزار بام  در ساخت و طراحی  سیستمهای هیدرولیک  توسط کارشناسان مجرب فعالیت میکند که تمامی  ابزارهای هیدرولیکی  این فروشگاه دارای ۲ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش میباشد.

ابزارهای دستی شامل ۵ سال گارنتی بی قید وشرط می باشد .

ابزارهای  دستی و گاراژی شامل برندهای :boxo- nws- kudos- king tony- hazet-gedor-force-A keraft-toptool

 بازرگانی  ابزار بام مفتخر است که در آبادانی کشور  ایران سهمی به سزا داشته و باتلاش مضاعف به صنایع مختلف میهن عزیزمان خدمت رسانی کند.