بررسی عملکرد اره دیسکی بوش GKT13-225L با ویژگی نفوذ

اره دیسکی بوش

شرکت رابرت بوش در ژانویه ۲۰۰۳ در آمریکای شمالی تاسیس شد. شانزده سال بعد اولین اره دیسکی بوش در آمریکای شمالی توسط این شرکت تولید گردید.
در بازاری رقابتی شدید کنونی با قیمت هایی که هر روز بالاتر می روند، GKT13-225L  باید ارزش خود را اثبات نماید. خوشبختانه اره دیسکی بوش، ویژگی های هوشمندانه و مفید زیادی دارد که با جوانب مثبت و کیفیت مهندسی آلمانی همراه است . در حالی که اره های سیمی ممکن است به اندازه اره های بی سیم مورد توجه قرار نگرفته باشند ، اما این مورد را می توان یک استثنا دانست.

اره دیسکی بوش

نکات مثبت

– طراحی ریلی هوشمندانه
– مجموعه ویژگی هایی که باعث افزایش دقت اره می شوند
– سیستم مفید تغییر تیغه
– شامل یک L-Boxx برای ذخیره سازی اسان

نکات منفی

قیمت بالاتری نسبت به اکثر مارک ها به جز Festool

اره دیسکی بوش

ویژگی های اصلی طراحی

اره دیسکی بوش مجهز به ویژگی های  حرفه ای می باشد. این اره دارای عملکرد یکدست و صافی است. علاوه بر این زمانی که اره در حال کار است ، اجزای الکترونیکی GKT13-225L به حفظ سرعت حتی تحت بارهای سنگین کمک می کنند.

اره دیسکی بوشویژگی  نفوذ در اغلب اوقات به کار گرفته می شود زیرا یک ماشه استاندارد برای موتور طراحی شده که ان را از قفل نفوذ جدا می کند. شما می توانید از این اره مانند اره استاندارد نفوذی استفاده کنید و ان را به سمت پایین بکشید ، اما در واقع در حال هل دادن اره دیسکی به سمت جلو هستید.

اره دیسکی بوشاین اره دارای یک نقطه اریب منحصر به فرد با قفل های دوتایی است که باعث حصول اطمینان از این امر می شود که برش اریب دقیقا همان جایی را که می خواهم برش می دهد. این اره دارای یک نقطه توقف مثبت در ۴۵ درجه نیز هست.

اره دیسکی بوش

این اره دیسکی  دارای یک صفحه شماره بندی شده تغییر سرعت است که می تواند برای مواد مختلف تنظیم شود و یک ترمز تیغه برقی نیز تیغه را ظرف چند ثانیه متوقف می کند.

منبع:

https://www.protoolreviews.com