آچار بکس ضربه ای ۳/۸ اینچی براشلس ۱۲ ولت DeWalt

آچار بکس ضربه ای

خط  تولید آچار بکس ضربه ای  ۳/۸ اینچی براشلس ۱۲ ولت DeWalt  یک پیشرفت بسیار بزرگ برای کمپانی ما قلمداد می شود و ما از تولید ان  واقعاً خوشحال هستیم. این اچار ضربه ای دارای نقاط قوت بی شماری است که برخی از انها به شرح زیر هستند.
آچار بکس ضربه ای

مزایا

– برخورداری از طراحی جمع و جور پیچ گوشتی ضربه ای براشلس  ۱۲ ولتی
– قیمت منحصر به فرد
– حالت دقیق Wrenchtrade به  منظور جلوگیری از محکم کردن بیش از حد و هرز کردن پیچ ها
– چراغ LED  موجود در  درایو چهارگوش

معایب

– هیچ  اشکال عمده ای وجود ندارد

آچار بکس ضربه ای

کارایی

آچار بکس ضربه ای  ۳/۸ اینچی براشلس ۱۲ ولتی DeWalt ، درست همانند پیچ گوشتی ضربه ای ۱۲ ولت براشلس  است لکن این دستگاه به یک درایو  چهارگوش ۳/۸  اینچی مجهز می باشد. در واقع اندازه ، تاثیر ، موتور ، و تمام چیزهای این دو دستگاه مشابه هم هستند. این آچاربکس با همان وزن ۲.۲ کیلوگرم و باتری کم حجم ، طول ۷.۴ ″ اینچ ، و به همراه درایو چهارگوش خود ارائه شده است.

آچار بکس ضربه ای

سرعت

معمولا وقتی شما یک پیچ گوشتی ضربه ای را کنار می گذارید و از آچار بکس ضربه ای استفاده می کنید ، به دنبال افزایش عملکرد و سرعت خود هستید. اما باید بگویم که هر دوی این ابزارها دارای سرعت یکسانی هستند

قدرت

گشتاور این دو دستگاه نیز مشابه است. حدود ۳۰ پوند از وزن . DeWalt DCF902 در مقایسه با پیچ گوشتی ضربه ای  DCF802 کاهش یافته و لذا برای شکستن آن   به ۵۷۹ پوند فوت گشتاور نیاز دارید.
آچار بکس ضربه ای 
سر و صدا و نویز

سطح سر و صدای این دستگاه بسیار پایین است و در پایین ترین سطح مقیاس ما قرار دارد که در حدود ۹۴ دسی بل می باشد ، اگر چه سطح سر و صدای پیچ گوشتی ضربه ای ۱ دسیبل پایین تر بود.

منبع:
https://www.protoolreviews.com