درباره ما

بازرگانی ابزار بام

خدمات فنی هیدرولیک و پنوماتیک

فروشگاه    ابزار  بام  با هدف تجهیز  و تههیه  ابزار های تخصصی و عمومی در صنایع نفت ، گاز، پتروشیمی   و صنعت خودروسازی فعالیت دارد و مفتخر یم که  با برقراری تعامل سازنده با  صنایع و با بهرهمندی از تخصص و تجربه کارشناسان

ارتباط مستقیم  با تامین کنندگان خارجی و ارایه  ابزارهای با کیفیت در پیشبرد اهداف صنایع کشور سهیم باشد.

فعالیتهای این گروه بصورت تخصصی شامل موارد  ذیل  میباشد

فروش ابزارهای هیدرولیک  ENERPAC – POWERTEAM- KUDOS. برندهای  انرپک و پاورتیم شامل سیلندرهای هیدرولیک بت فشار ۷۰۰ بار در تناژهای  مختلف میباشد که توسط  پمپهای هیدرولیک  دستی و برقی  با لیتراژهای مختلف و فشار ۷۰۰ بار تغذیه میشود.

آچارهای  هیدرولیک سری SوW ، مهرهبر در رنجهای متفاوت  ، پرسهای هیدرولیک ، فلنچ باز کن در دو نوع ۱۴ تن و ۸ تن میباشد.

برند  KUDOS در تولید  ابزارهای  هیدرولیک  ، ابزارهای شارژی ، ابزارهای دستی مرتبط با صنعت  برق  تخصص دارد که انواع پرس کابلشوهای هیدرولیک ، کاترهای کابل هیدرولیک ، پرس وایرشو

کاترهای دستی کابل و ابزار های مرتبط اریه میشود.

این مجموعه خدماتی شامل تعمیر پمپ ، سیلندرها و تمام قطعات هیدرولیکی و پنوماتیکی و ابزارهای دقیق شامل ( مولتی پلیر و ترکمتر)  ارایه میدهد  و پس از اتمام قطعات تعمیر شده را بمدت ۱ سال گارانتی میکند.

بازرگانی ابزار بام  در ساخت و طراحی  سیستمهای هیدرولیک  توسط کارشناسان مجرب فعالیت میکند که تمامی  ابزارهای هیدرولیکی  این فروشگاه دارای ۲ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش میباشد.

ابزارهای دستی شامل ۵ سال گارنتی بی قید وشرط میباسشد .

ابزارهای  دستی و گاراژی  شامل برندهای :boxo- nws- kudos- king tony- hazet-gedor-force-A keraft-toptool

 بازرگانی  ابزار بام مفتخر است که در آبادانی کشور  ایران سهمی بسزا داشته و باتلاش  مضاعف  به صنایع مختلف  میهن عزیزمان  خدمت رسانی کند.