خشاب پیچ گوشتی اتوماتیک ماکیتا برای پیچ گوشتیهای برقی

پیچ گوشتی

پیچ گوشتی Makita Cordless 18V Drywall ( مدل XSF03) که به تازگی ارائه شده در واقع همان مدل XSF01 است که از چندین لحاظ به روز گردیده. طول این ابزار تقریباً ۲ اینچ کمتر شده و یک موتور براشلس جدید نیز بدان اضافه گردیده است. همچنین این ابزار از ویژگی های فشار تحریک برخوردار است ، بنابراین موتور تنها زمانی شروع به کار میکند که شما بست را ببندید. پس با خرید پکیج کامل یا انتخابی خشاب پیچ گوشتی اتومات ماتیکا ۱۹۹۱۴۵-۰ می توانید پیچ های مختلفی در اندازه های ۱ تا ۲-۳/۱۶ اینچ را در جای خود محکم کنید.

خشاب پیچ گوشتی اتوماتیک ماکیتا

خشاب پیچ گوشتی اتوماتیک ماکیتا

با استفاده از خشاب پیچ گوشتی اتوماتیک ماکیتا شما به توانایی هایی بیش از کنترل پیچها دست خواهید یافت(اگرچه این ویژگی هم به خودی خود واقعا عالی است.مهمتر از همه ، این خشاب ۹۹ دلاری ۳۶۰ درجه چرخانده شده و در هر ۸ موقعیت قفل می شود. بنابراین میتوانید از ان در نواحی تنگ و نامناسب استفاده کنید.

 

برای نصب آن ، ابتدا باید nose و مته ای را که همراه با پیچ گوشتی Drywall ارائه میشود بردارید. فیلیپس یا مته درایور چهارگوش را نصب کرده وخشاب را در جای خود قفل کنید ، اولین مجموعه از پیچها را در جای خود قرار داده و عمق را تنظیم نمایید.

خشاب پیچ گوشتی اتوماتیک ماکیتا

ویژگی های اضافی

– رهاسازی نوار پیچ ها در جهت معکوس برای بیرون ریختن تمام پیچها
– روکش پایه یکدست پلاستیکی برای محافظت از سطوح
– طراحی شده برای استفاده از نوارهای مسطح ۵۰ پیچی

مشخصات خشاب پیچ گوشتی خودتغذیه تطبیق پذیر Makita

گیره: ۱/۴ اینچ hex
ظرفیت پیچ : ۱ تا ۲-۳/۱۶ اینچ.
طول: ۸-۷ / ۸ اینچ.
تغذیه خودکار: بله
وزن: ۰.۸۸ پوند.
قیمت: ۹۹ دلار

خشاب پیچ گوشتی اتوماتیک ماکیتا

این ویژگی ها برای یک پیچ گوشتی برقی بی سیم drywall اهمیت بالایی دارند. ویژگی برجسته این ابزار برخورداری از سیستم فشار تحریک است. هنگامی که این ابزار را قفل می کنید ، به سادگی میتوانید از فعال نمودن بست برای به کار انداختن ابزار استفاده کنید. این ویژگی از هدر رفتن باتری و بی احتیاطی جلوگیری خواهد کرد. ما این ویژگی را در اکثر پیچگوشتیهای برقی بی سیم موجود مشاهده می کنیم ، اما ماکیتا از سال ۲۰۱۴ از این مدل استفاده نموده است.

خشاب پیچ گوشتی اتوماتیک ماکیتا

علاوه بر این یک پیچ گوشتی برقی بی سیم باید دوام بالایی داشته باشد و باید بتوان به مدت طولانی از ان استفاده کرد. ماکیتا توانسته این مشکل را با ارائه یک باتری ۵ امپرساعت که میتواند برای بستن بیش از ۲۳۰۰ پیچ ۱-۱ / ۴ اینچی به کار گرفته شود حل کند. ماکیتا یکی از سریعترین سیستمهای شارژ باتری را در بازار جهان به خود اختصاص داده است. برای دوام بیشتر ، پیچگوشتی ماکیتا در یک محفظه آلومینیومی قرار گرفته که از تمام چرخ دنده های فلزی ان محافظت میکند. موتور براشلس نیز به برطرف شدن ضربات کمک میکند.

منبع:

www.protoolreviews.com